Riešenia od ČSOB Finančná skupina vás podporia na ceste udržateľnosti

 Riešenia od ČSOB Finančná skupina vás podporia na ceste udržateľnosti
  • Potrebujete obnoviť, rozšíriť, alebo vybudovať vozový park?
  • Premýšľate nad tým, ako optimalizovať svoje výdavky na dopravu a zároveň chcete prispievať k znižovaniu ekologického zaťaženia planéty? Zaujíma vás znižovanie uhlíkovej stopy aj mimo vozového parku?
  • Riešením sú produkty, ktoré pod jednou strechou prináša ČSOB Finančná skupina.

EKO financovanie od ČSOB Leasing je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí chcú využívať šetrnejšie pohonné látky, správať sa zodpovedne k prírode a nečakať na to, kým si na ekologickejší dopravný prostriedok nasporia. Pritom nemusí ísť len o bez emisné vozidlá s pohonom na elektrickú energiu alebo vodík, ale aj o vozidlá využívajúce nízkouhlíkové palivá na báze zemného plynu, ako CNG, LNG či LPG. V rámci EKO financovania je navyše dostupná aj voliteľná splátka. Zákazníci si sami určia výšku splátky a podľa toho sa namodeluje splátkový kalendár tak, aby presne zodpovedal ich potrebám. Takto si dokážu optimalizovať prevádzkové náklady, čo im ďalej umožní poskytovať ich služby za očakávanú cenu.

V ČSOB Leasing vám pripravíme financovanie na mieru a  zabezpečíme vám výhodné poistenie prostredníctvom ČSOB Leasing Poisťovacieho makléra. Požiadajte o kalkuláciu cez https://www.csobleasing.sk/financne-produkty/eko-financovanie/ . Alebo navštívte jednu z našich 15 pobočiek v rámci celého Slovenska.

Green0meter od ČSOB Banky je online platforma na zvýšenie energetickej efektivity a zlepšenie uhlíkovej stopy

Vďaka automatizovanej digitálnej platforme môžu naši klienti merať uhlíkovú stopu svojej spoločnosti alebo konkrétneho výrobku rýchlejšie a presnejšie ako ostatní. Získajú nefinančné správy, ktoré spĺňajú aktuálne predpisy a automaticky sa aktualizujú pri akejkoľvek zmene vstupných údajov. Produkt vyniká medzi konkurenciou vďaka ponuke produktov súvisiacich s ESG, ktorá z neho robí jednotné miesto pre všetky potreby ESG.

ČSOB Leasing na eFleet Day 2024

Navštívte nás v našom stánku počas konania eFleet Day 2024 a zoznámte sa s ponukou ČSOB Finančnej skupiny:

  • Navrhneme ako prefinancovať vašu flotilu v ČSOB Leasing.
  • Predstavíme možnosti poistenia elektrických áut v ČSOB Poisťovni.
  • Vyskúšate Green0meter: Online platforma na zvýšenie energetickej efektivity a zlepšenie uhlíkovej stopy.
  • Poradíme s ESG stratégiou, reportingom a udržateľným financovaním.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *