Voltia, líder v oblasti elektromobility, otvára brány k novej ére správy vozových parkov a s potešením pozýva lídrov priemyslu, inovátorov a vizionárov na kľúčovú udalosť roka – eFleet Day 2024. Táto konferencia má ambíciu ukázať, že elektrifikácia vozových parkov nie je len krokom k ochrane životného prostredia, ale predovšetkým strategickým rozhodnutím, ktoré môže firmám po celej Európe priniesť významné finančné úspory.

Ako vedúca sila v oblasti e-mobility, Voltia pomáha firmám s prechodom k udržateľnejšej, čistejšej a finančne efektívnejšej budúcnosti. S misiou revolucionizovať európsky trh s elektrickými vozidlami, Voltia využíva viac ako desaťročné odborné znalosti, aby robila e-mobilitu prístupnou a ziskovou pre všetky podniky s vozovým parkom.

Odhalenie úspor ako nikdy predtým

Hlavným ťahákom eFleet Day 2024 je názorná ukážka ako vozové parky môžu dosiahnuť významné finančné úspory – od 50 do 250 eur na trasu za mesiac – využitím optimalizačných riešení Voltia. Toto znamená nielen míľnik v efektívnom znížení prevádzkových nákladov, ale tiež otvára cestu k udržateľnej zmene od fosílnych palív.

Prečo sa zúčastniť eFleet Day 2024?

  • Poučné diskusie: Získajte aktuálne poznatky od vedúcich expertov o najnovších trendoch, výzvach a príležitostiach v e-mobilite a správe vozových parkov.
  • Príbehy úspechu z reálneho sveta: Na konkrétnych príkladoch budete môcť vidieť úspory a zlepšenie efektivity prevádzky vozových parkov.
  • Inovatívne riešenia: Zistíte viac o produktoch Voltia, navrhnutých na zjednodušenie, ekonomizáciu a zlepšenie prechodu na elektrické vozidlá pre vozové parky všetkých veľkostí.

Náhľad do budúcnosti

Voltia si predstavuje mobilitu, ktorá je čistejšia a zdravšia a ekonomicky výhodná. Účastníci eFleet Day 2024 získajú exkluzívny vhľad do toho, ako adopcia elektrických vozidiel v ich vozových parkoch môže viesť k významným finančným úsporám, zatiaľ čo prispievajú k globálnemu cieľu zníženia CO2.

Stojíme na prahu novej éry v správe vozových parkov. eFleet Day 2024 je vaša príležitosť byť v popredí tejto transformácie, zabezpečujúc, že prevádzka Vášho vozového parku je nielen čistejšia, ale zároveň šetrí náklady.

Zdroj: Voltia

Voltia

Európsky špecialista na elektromobilitu s viac ako desaťročnými skúsenosťami v elektromobilite a klientmi v 17 krajinách Európy. Stojí za radom produktov, vďaka ktorým je elektrifikácia vozového parku efektívnym nástrojom na šetrenie peňazí. Za posledné roky získala viacero ocenení, napr. EU Sustainable Energy Week Champion, Vienna Business Agency ground-breaking innovation, alebo Top 10 mobility startup in Europe od European Startup Prize. Viac informácií nájdete na www.voltia.com.