Odhaľte budúcnosť svojho biznisu na eFleet Day 2024 s elektrickými vozidlami Volkswagen

 Odhaľte budúcnosť svojho biznisu na eFleet Day 2024 s elektrickými vozidlami Volkswagen

Tretí ročník konferencie eFleet Day 2024 otvára svoje brány v inšpiratívnom prostredí x-bionic sphere v Šamoríne. Už 10. apríla spojí expertov na elektromobilitu, zástupcov kľúčových inštitúcií, predajcov elektrických vozidiel a firmy zaujímajúce sa o ekologickú dopravu.

Jedinečná konferencia predstavuje ideálne fórum pre výmenu názorov, diskusie a osobné skúsenosti s najnovšími technológiami v oblasti udržateľnej dopravy. Od panelových diskusií cez networking až po testovacie jazdy najmodernejších elektrických vozidiel – eFleet Day 2024 prináša komplexný pohľad na súčasnosť i budúcnosť elektromobility.

Značka Volkswagen predstaví na konferencii dvojicu svojich elektrických modelov – Volkswagen ID.7 a Volkswagen ID. Buzz. Modely rodiny ID. sú dôkazom odhodlania značky pohnúť sa smerom k udržateľnejšej budúcnosti bez kompromisov v oblasti dizajnu, pohodlia či výkonu.

Elektrická vlajková loď Volkswagen osobne

Volkswagen ID.7 je symbolom efektivity a elegancie. S dĺžkou karosérie patriacej do kategórie vyššej strednej triedy sa môže vlajková loď elektrickej rodiny ID. pochváliť nielen výnimočnou aerodynamikou, ale aj priestrannosťou, ktorá uspokojí aj tie najnáročnejšie požiadavky na komfort. Výnimočne efektívny pohon novej generácie so sebou prináša dlhý dojazd, dosahujúci až 700 kilometrov na jedno nabitie pre verziu s 86 kWh batériou, ktorý je výsledkom nepretržitého vývoja a inovácií v oblasti aerodynamiky a efektivity pohonu. 

Interiér ID.7 je skutočne revolučný, s head-up displejom s rozšírenou realitou, ktorý poskytuje informácie priamo v zornom poli vodiča, a 15-palcovým dotykovým displejom, ktorý je srdcom infotainment systému. Kvalitné materiály, z ktorých je interiér vyrobený, sú odrazom záväzku spoločnosti Volkswagen k udržateľnosti a zodpovednému prístupu k výrobe vozidiel.

Už onedlho bude na slovenskom trhu dostupný aj dynamický variant vlajkovej lode ID.7 a to ID.7 GTX a taktiež ID.7 GTX Tourer. Kým klasické modely ID.7 a ID.7 Tourer poháňa elektromotor na zadnej náprave s výkonom 210 kW/286 koní, v modeloch GTX ich dopĺňa dodatočný elektromotor na prednej náprave. Okrem pohonu všetkých kolies 4MOTION je kombinovaný výkon modelov ID.7 GTX navýšený na 250 kW/340 koní.

Legendárny model z budúcnosti

Volkswagen ID. Buzz prináša zábavu a funkčnosť v balení, ktoré zároveň ctí dedičstvo ikonického modelu Bulli. Moderný elektrický van, dostupný aj v úžitkovej verzii ID.Buzz Cargo, je ukážkou toho, ako môže byť dizajn vozidla zároveň nostalgický a inovatívny. 

Vďaka modulárnej platforme MEB a využitiu najnovších technológií ponúka ID. Buzz vynikajúce jazdné vlastnosti, efektivitu a konektivitu. S dojazdom, ktorý zabezpečuje 77 kWh batéria a možnosťou nabíjania výkonom 170 kW, sa ID. Buzz stáva ideálnym spoločníkom pre každodenné použitie aj dlhšie cesty, kde kombinuje pohodlie s ekologickým prístupom.

Podobne ako v prípade vlajkovej lode ID.7 aj rad modelov ID. Buzz bol rozšírený o variant GTX. Po predstavení verzie s krátkym rázvorom, úžitkovej verzie Cargo a verzie s predĺženým rázvorom sme spoznali najvýkonnejší Bulli všetkých čias v podobe ID. Buzz GTX. Výkonná verzia dostupná s 5 či 7-miestnym interiérom dokáže potiahnuť príves s hmotnosťou 1 800 kg a ponúkne zrýchlenie športového auta.

Volkswagen ID.Buzz
Volkswagen ID.Buzz | Zdroj: Michal Lauko

Bohatý program 

V rámci programu konferencie eFleet Day 2024 sa budú môcť účastníci osobne zoznámiť s novými elektrickými modelmi a vyskúšať si ich inovácie počas testovacích jázd. Zažite výnimočný komfort a tichú jazdu elektrických vozidiel Volkswagen, diskutujte s odborníkmi o najnovších trendoch v elektromobilite.

Spojením síl s expertmi a nadšencami z oblasti elektromobility, zástupcami kľúčových inštitúcií a firmami zaujímajúcimi sa o zelenú dopravu môžete na konferencii eFleet Day 2024 poodhaliť budúcnosť svojho biznisu. Pridajte sa k nám v priestoroch x-bionic sphere v Šamoríne a zažite, ako sa udržateľná mobilita stáva realitou. Tešíme sa na vašu účasť už v stredu 10. apríla.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *