IVECO eDaily na eFleet Day 2024: Vyskúšajte každodenného pomocníka a partnera pre vašich zamestnancov

 IVECO eDaily na eFleet Day 2024: Vyskúšajte každodenného pomocníka a partnera pre vašich zamestnancov

Odborná konferencia eFleet Day 2024 svoje brány otvorí už 10. apríla 2024 v priestoroch rezortu x-bionic® sphere, Šamorín. Venovať sa bude elektromobilite a jej postaveniu vo firemnom sektore so všetkým, čo k tomu patrí.

Okrem zástupcov finančných inštitúcií, prevádzkovateľov nabíjacích služieb a firiem, ktoré majú bohaté skúsenosti s elektromobilmi zo svojich vozových parkov, nemôže chýbať značka IVECO so svojim všestranným úžitkovým elektromobilom IVECO eDaily. Tento model bude priamo počas konferencie eFleet Day 2024 dostupný na vyskúšanie počas testovacích jázd.

 

IVECO eDaily: Vyskúšajte novú éru mobility na vlastnej koži

IVECO Daily, spoľahlivý a verný pracovný partner, ktorého ste si obľúbili pre jeho robustnosť, flexibilitu a výkon, prešiel transformáciou. Vitajte v ére elektrickej mobility s novým modelom eDaily!

Ale počkajte, než začnete objednávať, máme pre vás jedinečnú ponuku. Čo keby ste sa sami presvedčili, aké to je za volantom tohto vyspelého vozidla? Áno, čítate správne. Ponúkame vám exkluzívnu možnosť absolvovať skúšobnú jazdu s naším novým vozidlom eDaily. Rezervujte si čas testovacej jazdy v stánkoch IVECO a vychutnajte si jazdu s eDaily, aby ste na vlastnej koži zažili, aké to je mať vo svojej firme takéhoto každodenného pomocníka a partnera pre vašich zamestnancov.

Počas tejto jazdy nebudete len pasívnym pozorovateľom. Chceme, aby ste si eDaily skutočne vyskúšali – od jeho jazdnej dynamiky a manévrovania až po jeho tichú prevádzku. To všetko s vedomím, že každý kilometer, ktorý s vozidlom eDaily prejdete, je šetrný k našej planéte.

Pre vodičov a správcov vozového parku bola funkčnosť rozšírená o efektívnejší eRemote, ktorý umožňuje vzdialenú správu nastavení vozidla prostredníctvom aplikácie Easy Daily alebo portálu IVECO ON. Správca vozového parku môže na diaľku skontrolovať stav funkcií vozidla, ako sú nastavenia  a režim Eco, a môže ich prispôsobiť tak, aby zabezpečili maximálnu úsporu energie počas prevádzky. Táto funkcia teraz umožňuje diaľkové ovládanie nastavení systému ADAS, ktorý zabezpečuje aktívnu a pasívnu bezpečnosť vozidla.

Ďalšou prelomovou funkciou eDaily je bezkonkurenčný výkon pomocného prídavného pohonu ePTO až do 50 kW. Ako jediné eLCV, ktoré je v súčasnosti v predaji, poskytuje ePTO s takýmto výkonom, vďaka ktorému má vozidlo široké možnosti uplatnenia a je schopné zabezpečovať energiu a pohon širokého  spektra nadstavieb a pomocných zariadení.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *